שירותים לחוקרים
באקדמיה

ניתוח תוכן למחקרים איכותניים

ניתוח תוכן במחקר איכותני (נקרא גם ניתוח תמטי) הוא תהליך שמתחיל בחומרים הגולמיים (כגון תמלילי הראיונות, תמלילי קבוצות המיקוד, מסמכים שנאספו, תצפיות וכד'), ומסתיים בכתיבת פרק הממצאים של המחקר. במהלך הניתוח מתבצע תהליך מסודר של עיבוד ומיון החומר לפי קטגוריות ותמות, על מנת לגלות את הנושאים העולים מתוך החומרים ביחס לשאלת המחקר (לקריאה נוספת על תהליך הניתוח התוכן בקרו במאמר שלנו המסביר כיצד מתבצע ניתוח תוכן). 

אנו בריסרצ'ס מציעים שירות ניתוח תוכן למחקרים איכותניים גם לחוקרים המעוניינים להוציא את ניתוח התוכן למיקור חוץ על מנת להתמקד בעריכת מחקרים נוספים או בחלקים אחרים של המחקר, וגם עבור חוקרים שכבר ביצעו את ניתוח התוכן בעצמם אבל זקוקים לניתוח נוסף כדי להגביר את התקפות ובר-ההסתמכות של המחקר על ידי הצלבה בין פרשנויות. כמו כן, אנו מבצעים ניתוח תוכן איכותני עבור עסקים ומכוני מחקר הזקוקים לשירות ניתוח תוכן איכותני עבור המחקרים.

בהזמנת שירות של ניתוח תוכן למחקר איכותני אתם יכולים לקבל כתוצרים: את פרק הממצאים, או את כל החומר ממויין ומחולק לקטגוריות ולתמות, או גם וגם – לבחירתכם. לקבלת שירות ניתוח תוכן איכותני בשלב ראשון שלחו אלינו את החומרים שאותם אתם מעוניינים לנתח (לדוגמא – תמלילי הראיונות), את החלקים הקיימים במחקר (לדוגמא – מבוא, סקירת ספרות), ואת ההנחיות לניתוח או לפרק הממצאים. אנו מחוייבים לסודיות מוחלטת ולדיסקרטיות מלאה של הלקוחות, כך שהחומר לא יועבר לשום גורם ולא ייעשה בו כל שימוש מלבד לצורך הניתוחים שלכם. לאחר קבלת החומרים שמאפשרים לנו להעריך את המחיר, אנו שולחים הצעת מחיר הכוללת גם לוח זמנים לסיום הניתוח. עם התשלום אנו מתחילים לעבוד על הניתוחים ושולחים את התוצרים המתאימים במועד שנקבע בהצעת המחיר.

לקבלת מחיר לניתוח תוכן למחקר איכותני שלחו את החומרים שברצונכם לנתח למייל info@researches.co.il או פנו אלינו באמצעות הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם.