שירותים לחוקרים
באקדמיה

הערכת שווי חברות

בן אדם מול מחשב מצביע עם עט על דיאגרמהריסרצ'ס מבצעת ניתוחי דוחות כספיים והערכות שווי כלכליות לחברות ולעסקים. היתרון המובהק של הערכת שווי חברות של ריסרצ'ס, הוא בכך שהניתוח אינו מתבסס רק על הדוחות הכספיים של החברות, אלא גם על ניתוח סביבת העסק: לקוחות, מתחרים, התפתחויות טכנולוגיות, התפתחויות רגולטוריות ופוליטיות, ניהול חשיפות פיננסיות ועוד.

הערכות שווי לצורך השקעה: ריסרצ'ס מבצעת הערכות שווי למשקיעים לצורך השקעה או יציאה מהשקעה בחברות ציבוריות באמצעות הבורסה, וכן למשקיעים השוקלים רכישה של חברות או עסקים פרטיים.

הערכות שווי לצורך הכללה בדוחות הכספיים: על פי כללי IFRS, חברות ציבוריות מחוייבות להציג שווי הוגן של חברות בנות שבבעלותן. ריסרצ'ס מבצעת עבור חברות ציבוריות את הערכת השווי הכלכלית לחברה הבת.

הערכות שווי לצורך מכירה או קנייה של עסק: לקראת מכירה או קנייה של עסק תזדקקו להערכת שווי אובייקטיבית של העסק. ריסרצ'ס תספק לכם הערכת שווי אובייקטיבית ומהימנה של העסק.

הערכת שווי לצורך הכנסת שותף לעסק: לקראת הכנסת שותף חדש לעסק יש לבצע הערכת שווי. כמו כן אם את/ה מתכוון/ת להיכנס לעסק קיים כשותף/ה, עלייך להעריך את שווי העסק. ריסרצ'ס מבצעת הערכות שווי לעסקים המעוניינים להכניס שותף, וכן עבור המעוניינים להיכנס כשותפים לעסק.

מחירים:
דו"ח הערכת שווי חברה ציבורית הנסחרת בישראל: 4,500 ש"ח + מע"מ.
דו"ח הערכת שווי חברה ציבורית הנסחרת בארה"ב: 4,800 ש"ח + מע"מ.
להצעת מחיר להערכת שווי של חברות פרטיות או עסקים פנו אלינו במייל: info@researches.co.il או מלאו את הפרטים בטופס בתחתית הדף.

הערכות השווי מבוצעות על ידי מנהל ריסרצ'ס, מר יונתן בן-עמי, מוסמך במנהל עסקים (MBA) בעל ניסיון רב בהערכות שווי, בשוק ההון ובניהול עסקים.

להזמנת דו"ח הערכת שווי חברות ולקבלת פרטים נוספים:
info@researches.co.il | ניתן גם להשאיר פרטים בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם.