שירותים לחוקרים
באקדמיה

הכנה, עריכה ועיצוב של מצגות מחקר

מצגת מחקרחוקרים באקדמיה, דוקטורנטים, ומסטרנטים, צריכים להכין מצגת להצגת המחקר שלכם? הכנתם מצגת ואתם צריכים לערוך אותה או לעדכן אותה? הכנתם מצגת מעולה ואתם צריכים רק לעצב אותה כדי שתראה מצויין בכנס? הגעתם למקום הנכון.

אנו בריסרצ'ס מתמחים בהכנה, עריכה ועיצוב של מצגות מחקר לחוקרים, לדוקטורנטים, למסטרנטים ועוד, המציגים את המחקרים שלהם במסגרת כנסים או במסגרות אחרות.

הכנת מצגות מחקר: סיימתם את המחקר וכעת אתם רוצים להציג אותו בכנס, בפני הועדה או בפני עמיתיכם? שלחו אלינו את המחקר ואנו נכין עבורכם מצגת המתאימה להיקף ההרצאה ואופייה. ניתן להכין את המצגות בעברית או באנגלית, בהתאם לשפת ההרצאה שלכם, ללא קשר לשפה בה כתוב המחקר.
עריכת מצגות מחקר: הכנתם מצגת אבל אתם מרגישים שהיא צריכה עוד עריכה על ידי מומחים מנוסים ביצירת מצגות מחקר? שלחו אלינו את המצגת ונשמח לערוך אותה. הכנתם מצגת וקיבלתם הערות לשינוי או לתיקון? שלחו אלינו את המצגת בצירוף ההערות שהתקבלו ונשמח לעזור בעריכתה. צריכים להציג את המחקר וכבר יש לכם מצגת מעולה מהצעת המחקר, ואתם רק צריכים להוסיף את החלק של התוצאות והדיון? אנו עוזרים לחוקרים גם בהשלמת מצגות מחקר.
✔ התאמת מצגות מחקר: יש לכם כבר מצגת אבל אתם צריכים להתאים אותה להצגה בכנס אחר? אנו עוזרים לחוקרים בהתאמת מצגות מחקר כגון צמצום מספר השקפים להצגה בהרצאות קצרות יותר; הרחבת מספר השקפים, להצגה בהרצאות ארוכות יותר; התאמת נושא ההרצאה או הדגשים של המצגת, להצגה במסגרת כנסים וימי עיון המדגישים אספקטים שונים של המחקר שלכם, וכן התאמה לדרישות ספציפיות של ההרצאה שלפניכם.
✔ עיצוב מצגות מחקר: הכנתם מצגת מושלמת מבחינת התוכן אבל אתם לא מסתדרים עם העיצוב של Power-Point? הכנתם מצגת ואתם רק רוצים לשפר את העיצוב? שלחו לנו את המצגת וקבלו אותה מעוצבת בצורה אסתטית וברורה על מנת לתמוך בצורה מיטבית בהרצאה שלכם.
✔ תרגום מצגות מחקר: תרגום מצגות מחקר מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית.

להזמנת השירות שלחו לנו את המחקר/מאמר שלכם, את המצגת הקיימת במידה וישנה ואת ההנחיות למצגת או לעריכה למייל presentations@researches.co.il ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר.

להזמנת שירות הכנת מצגות, עריכת מצגות, עיצוב מצגות או תרגום מצגות ולקבלת פרטים נוספים:
presentations@researches.co.il | ניתן גם להשאיר פרטים בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם: