שירותים לחוקרים
באקדמיה

הכנת בקשות לגרנטים, מלגות, ומענקי מחקר

חוקרת מגישה בקשות לגרנטיםכחוקרים וכדוקטורנטים, אתם זקוקים למימון למחקרים שלכם. בימינו ישנן תכניות מימון רבות למחקרים כמעט בכל תחום. עם זאת, לא תמיד יש לכם זמן להגיש את כל הבקשות למענקים או למלגות הרלוונטיים למחקר שלכם. הרבה פעמים מועדי ההגשות של הבקשות לגרנטים הם צפופים, וקשה לעמוד בהם. יתרה מכך, אם את כל זמן העבודה היקר שלכם תקדישו לכתיבת בקשות והגשת מועמדויות לגרנטים ולמלגות, מתי תעבדו על המחקר שלכם?

בדיוק בשביל זה אנחנו פה. לעוזרי המחקר של ריסרצ'ס ניסיון רב בהגשת בקשות לגרנטים, למלגות, ולמענקי מחקר. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו את הקול הקורא או את ההנחיות להגשת הבקשה, ואת המידע לגבי המחקר שלכם, ואנו נכתוב עבורכם את הבקשה. כך תוכלו להגדיל את מספר הבקשות שאתם מגישים, ולזכות ביותר מלגות ומענקים למימון המחקר שלכם.

כותבי הבקשות של ריסרצ'ס בעלי ניסיון בהגשת בקשות לגרנטים ולמלגות למוסדות רבים ולקרנות רבות בעולם ובישראל, באופן שעשוי להגדיל את הסיכוי לקבלת המלגה או המענק הרצויים (כמובן, בכפוף להתאמת המחקר לתכנית הרלוונטית). בנוסף, אנו יכולים לעזור לכם גם באיתור גרנטים, מענקי מחקר ומלגות רלוונטיים למחקר שלכם, על מנת להקל עליכם את התהליך כולו.

מימון המחקר הוא חלק חשוב מאד במחקר, אל תזניחו אותו. מצד שני, התעסקות יומיומית באיתור מקורות מימון והגשת בקשות עשויה להפריע לכם בעבודה השוטפת על המחקר עצמו. פנו אלינו לקבלת עזרה בכל שלבי הגשת הבקשות למימון המחקר שלכם.

להזמנת שירות הגשת בקשות לגרנטים, מלגות או מענקי מחקר – שלחו אלינו את הקול הקורא או ההנחיות הרלוונטיות להגשה, בצירוף המידע על המחקר שלכם, למייל applications@researches.co.il

ניתן גם להשאיר פרטים בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם: