שירותים לחוקרים
באקדמיה

עיבוד דוקטורט למאמר או מאמרים אקדמיים

researcherבשעה טובה הגשתם את הדוקטורט ואתם רוצים להתחיל לצבור פרסומים בכתבי עת מדעיים. המחקר שביצעתם יכול לעניין מאוד את כתבי העת המדעיים, אך על מנת לפרסם אותו יש לעבד אותו למאמר על פי הכללים הספציפיים של כתב העת בו אתם מעונינים לפרסם.

על פי רוב, עבודת דוקטורט ניתן לעבד לכדי שניים או שלושה מאמרים. דוקטורט בדרך כלל כולל מחקר נרחב מדי עבור מאמר אחד. חלוקה חכמה של המחקר לשניים או לשלושה מאמרים יכולה גם להפוך את המאמרים שלכם לממוקדים יותר וכך להגדיל את הסיכוי שיתפרסמו ושיצוטטו, וגם להגדיל את מספר הפרסומים שלכם ללא צורך בהשקעה במחקר נוסף.

האקדמאים המנוסים של ריסרצ'ס יעבדו עבורכם את הדוקטורט למאמר או למאמרים על פי דרישות כתבי העת בהם אתם רוצים לפרסם. אחרי העיבוד שלנו תוכלו להגיש את המאמר ישירות לכתב העת לצורך פרסום. הניסיון שלנו יעזור לכם גם לחלק בצורה נכונה את הדוקטורט למאמרים שונים, על מנת שתוכלו למצות ממנו כמה שיותר מאמרים ממוקדים וקולעים.

ניתן לעבד דוקטורט גם למאמרים בעברית – לפרסום בכתבי עת ישראליים, וגם למאמרים באנגלית – לפרסום בכתבי עת בינלאומיים. זאת, ללא חשיבות לשפה בה כתוב הדוקטורט! במידה וניתן לעבד מהדוקטורט כמה מאמרים, ניתן גם לכתוב את חלקם בשפה העברית ואת חלקם בשפה האנגלית, וכך תוכלו לקבל פרסומים בשתי השפות.

* לחוקרים שמעוניינים לפרסם את המחקר בכתב עת שאינו מדעי, ניתן לעבד את המחקר גם למאמר מקצועי, מדע-פופולרי או עיתונאי, וכן לכתוב מאמרים עבור בלוגים או אתרים מקצועיים בתחום.

להזמנת שירות עיבוד דוקטורט לפרסום כמאמר בכתב עת אקדמי ולפרטים נוספים:
info@researches.co.il | ניתן להשאיר פרטים בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם: