שירותים לחוקרים
באקדמיה

שינוי שיטת הפניות וביבליוגרפיה במאמר אקדמי

חוקרים באקדמיה, דוקטורנטים, מסטרנטים, ואפילו סטודנטים, נתקלים לעתים קרובות בצורך לשנות שיטת הפניות וביבליוגרפיה במאמר, בדוקטורט, בתזה, ואפילו בעבודות אקדמיות. לפעמים הגשתם מאמר לכתב עת אחד ומשלא התקבל אתם מעוניינים להגיש אותו לכתב עת אחר, המשתמש בשיטת הפניות שונה. דוקטורנטים ומסטרנטים לפעמים כותבים את הדוקטורט או התזה לפי שיטת הפניות מסויימת ולאחר מכן המנחה או השופטים מבקשים לשנות את שיטת ההפניות. סטודנטים לעתים כותבים את העבודה בשיטת הפניות מסויימת ולאחר מכן מגלים שלפי ההנחיות נדרשת שיטת הפניות אחרת. לא משנה מה הסיבה, צריכים לשנות את שיטת ההפניות והביבליוגרפיה? הגעתם למקום הנכון.

צוות ריסרצ'ס עוזר לחוקרים באקדמיה, לדוקטורנטים, למסטרנטים ולחוקרים לשנות את שיטת ההפניות במאמר או בעבודה משיטת הפניות מסויימת, או משיטת הפניות לא עקבית, לשיטת ההפניות הרצויה, ובצורה עקבית. לא משנה אם אתם צריכים לשנות משיטת APA לשיטת שיקגו, משיטת MLA להערות שוליים, מהערות שוליים ל-APA, או כל שיטה אחרת שדרשו מכם בכתב העת או במוסד האקדמי, נוכל לעזור בסידור מחדש גם של ההפניות לאורך הטקסט, וגם של הרשימה הביבליוגרפית לפי הכללים. בנוסף, נוכל לעזור לכם לדאוג גם להתאמה דו-כיוונית בין ההפניות בטקסט לבין הרשימה הביבליוגרפית, כך שכל המקורות שמוזכרים בעבודה או במאמר יהיו רשומים ברשימה, וכל המקורות ברשימה אכן מוזכרים במאמר או בעבודה.

להזמנת שירות שינוי והאחדה של שיטת הפניות למקורות ורשימה ביבליוגרפית שלחו אלינו את המאמר או העבודה וציינו לאיזו שיטה ברצונכם לשנות את ההפניות והרשימה.

את המאמר ואת ההנחיות הביבליוגרפיות אתם יכולים לשלוח למייל articles@researches.co.il, או להשאיר פרטים בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם: